Álláshirdetés

A Pécsi Nemzeti Színház álláslehetőséget hirdet közönségszervezői munkakör betöltésére.

Értékesítési tapasztalattal és kapcsolatrendszerrel rendelkező, színházszerető, munkája iránt elkötelezett munkatársat keresünk a Pécsi Nemzeti Színház közönségszervezési osztályára.

Feladatok:

  • A színház előadásaira csoportos és egyéni közönség szervezése
  • Meglévő nézői csoportokkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Új nézői célcsoportok, partnerek felkutatása
  • Részvétel a jegyértékesítésben

Elvárás:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, határozott, agilis személyiség
  • Magas szintű szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Jó szervezőkészség, megbízhatóság, elhivatottság
  • Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Már meglévő kapcsolati rendszer

Előnyt jelent:

  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Valamely jegyértékesítő program ismerete
  • Közönségszervezőként, kulturális szervezőként szerzett tapasztalat

A fényképes szakmai önéletrajzokat a nagy.eszter@pnsz.hu e-mail címre várjuk, 2014. június 26-ig.

Várható munkakezdés 2014. augusztus 11.

Bérletkereső

Hírlevél

Értesüljön elsőként információinkról! Iratkozzon fel hírlevelünkre!